Gault Millau-restaurants aan de Kust

In GaultMillau scoort de Kust zeer goed. Je vindt een GaultMillau-restaurant in iedere kustgemeente terug. Hieronder geven we je de restaurants:

Knokke - Heist :
Bartholomeus (18) - www.restaurantbartholomeus.be
Esmeralda (16) - www.restaurantesmeralda.be
Jardin Tropical (15) - www.jardintropical.be
Ciccio (15) (NIEUW)
Escabeche (15) - www.escabeche.be
Oosthoek (15) - www.deoosthoek.be
Sel Gris (15) - www.selgris.be
Bristol (15) - www.brasseriebristol.be
Bel Etage (14) - www.restaurantbeletage.be
De Snippe (14) - www.desnippe.be
La Ciboulette (14) -
Cedric (13) - www.restaurant-cedric.be
Charl's (13) - www.charls.be
Il Trionfo (13) (NIEUW) - www.iltrionfo.be
La Croisette (13)
Bistro de la Mer (13) - www.lebistrodelamer.be
Chardonnay (13) - www.chardonnay.be
Lispanne (13) - www.lispanne.be
Open Fire (13) - www.openfire.be
't Kantientje (13) - www.kantientje.be
L'Echiquier (10) - www.leschiquier.be
L'orchidée (10) - www.orchideethai.be
Si Versailles (10) - www.siversailles.be
A L'improviste (10) - www.alimproviste.be
Astoria Palace (10) - www.astoriapalace.be

Zeebrugge - Lissewege :
Danny Horseele (18) - www.dannyhorseele.be
Channel 16 (10) - www.ch16.be

Blankenberge :
Philippe Nuyens (15)
Moeder Lambic (10) - www.moederlambic.be
Triton (10) - www.hotelhelios.be

De Haan - Wenduine :
De kruidenmolen (15) - www.kruidmolen.be
Markt XI (14) (NIEUW) - www.markt11.be
Four et Fourchette (14) - www.fouretfourchette.be
Au bien venu (10) - www.aubienvenu.be
Poincaré (10) - www.poincaré-restaurant.be

Bredene :
L'Homard et la moule (13) - www.lehomardetlamoule.be

Oostende :
Auteuil (15)  - www.auteuil.be
Marina (15) - www.resto-marina.be
Bistro Mathilda (14) - www.bistromathilda.be
Savarin (14) (NIEUW) - www.savarin.be
Enoteca del Berebene (13) - www.espacedivin.com/enoteca
Gloria (13) - restaurantgloria.be
Le Grillon (10) - www.legrillon.be
Ostend Queen (10) - www.ostendqueen.be

Middelkerke - Westende :
Mange-Tout (15) - www.restaurantmangetout.be
Eat & Sea (13) - www.eatandsea.be
Marquize (13) - www.marquize.be
de Vlaschaard (10) - www.de-vlaschaard.be
La Tulipe (10) - www.latulipe.be

Nieuwpoort :
Grand Cabaret (14) - www.grandcabaret.be
Charlie's Dinner (13) - www.charliesdinner.be

Koksijde-Oostduinkerke :
Ten Bogaerde (15) - www.tenbogaerde.be
Apropos (13) - www.aproposkoksijde.be
Sea Horse (13) - www.seahorsekoksijde.be
De Kelle (13) - www.dekelle.be
Eglantier (10) - www.restauranteglantier.be

De Panne :
Le Fox (16) - www.lefox.be
Le Flore (15) - www.leflore.be
Bistro Merlot (10)